پیست اسکی سرپوشیده دبی

معرفی:پیشت اسکی دبی یکی از جاذبه های گردشگری دبی میباشد که در سال 2005 در امارات مال دبی واقع شده است.پیست اسکی دبی دارای 5 سرازیری مجزا برای مبتدیان و حرفه ای های این ورزش مهیج می باشد. این سرازیری های داخل سالنی در تمام طول سال آماده برای استفاده و گذراندن اوقات فراغت می باشند. در حالیکه علاقه مندان در داخل این سالن سرپوشیده پیست اسکی در حال اسکی کردن و لذت بردن هستند، دمای بیرون از سالن به 50 درجه سانتیگراد می رسد. اولین سالن سرپوشیده مخصوص اسکی در سال 1987 برای مردم آدلاید استرالیا ساخته شد تا بتوانند بدون رفتن به کوههای آلپ، در این سراشیبی های پوشیده از برف اسکی کنند. از آن زمان به بعد این سالن های سرپوشیده در نقاط مختلف دنیا از جمله انگلستان، فرانسه، ژاپن و کره جنوبی ساخته شدند. ورزش ها و تفریحاتی که در این سالن ها می توانید انجام دهید محدود به اسکی نمی شود و اسنوبورد و سورتمه سواری هم جزو آنهاست.این سالن سرپوشیده یک کوه پوشیده از برف 85 متری دارد که از 4 سراشیبی با شیب های مختلف تشکیل شده است. یک مسیر 400 متری، یک مسیر 90 متری و دو بالابر چهار قلوی رفت و برگشتی برای بالا بردن علاقه مندان به اسکی، ازجمله امکانات این سالن بینظیر می باشد. پیست اسکی دبی برای مبتدی های تور دبی مربی های با تجربه ای دارد که آنها را در مسیر هدایت کرده و به اسکی باز ماهر تبدیل می کند. با وجود این، تمام چیزهایی که باید برای اسکی در شیب های تند بدانید را می توانید در خانه هم یاد بگیرید. برای کسانی که به مسیر های بکر علاقه دارند، اسنوبورد می تواند یک ورزش هیجان انگیز باشد.اسکی دبی یک مسیر 400 متری دارد که برای انجام  اسنوبورد به شکل آزاد نرده کشی شده است. در کنار کوه برفی، پارک برفی قرار گرفته است که دارای محوطه بازی به مساحت 3000 هزار متر مربع می باشد و از برج های مخصوص بالا رفتن، سورتمه و Ice surrender، تئاتر سه بعدی، سرسره و اسنوبال شوتینگ، تشکیل شده است. 

پیست اسکی سرپوشیده دبی

اسکی دبی در واقع یک مکان ایده آل و تفریحگاه بسیار مهیج  برای کسانی است که از این بهشت بیابانی دیدن می کنند.ماده ای که درون لوله های خنک کنندهٔ پیست اسکی قرار دارد از گاز سمی آمونیاک است که با یک فرایند تخصصی شیمی هوای داخل پیست اسکی دبی را به نحوی سرد نگه می دارد که دمای آن به طور دائم منفی یک الی دو درجه می باشد.برای مبتدی ها هم  سرازیری هایی که شیب کمتری دارند تعبیه شده و همچنین در اینجا تفریحاتی مانند سورتمه دراز و باریک ، گودال های یخی ، برج های مخصوص بالا رفتن ، سرسره های هیجانی میباشد که میتوانند استفاده کنند و لذت ببرند.در پیست اسکی دبی هر روز صبح یک برف روب برف‌ها را صاف می‌کند تا سطحی یکنواخت برای اسکی بوجود بیاید.

پیست اسکی سرپوشیده دبی

ساعت کاری:روزهای یکشنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 11 شب, پنجشنبه ها 10 صبح تا 12 شب, جمعه ها 9 صبح تا 12 شب, شنبه ها 9 صبح تا 11 شب

پیشنهاد ما:مسافران تور دبی در سفر به دبی میتوانید به این پیست بروید در گرمای طاقت فرسای دبی لحظاتی سرد را تجربه کنید و سفر خود را به یک سفر فراموش نشدنی تبدیل کنید.

پیست اسکی سرپوشیده دبی

موقعیت مکانی:دبی،خیابان شیخ زاید،مرکز خرید امارت مال دبی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید