هتل عربیان دبی

معرفی هتل:هتل 3 ستاره عربیا در منطقه خوب دبی قرار دارد که فقط 10 دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد.این هتل 3 ستاره با ارائه بهترین خدمات شبانه روزی آماده پذیرایی از مسافران تور دبی میباشد.هتل عربیان دارای ترانسفر فرودگاهی میباشد که به درخواست مسافرین در اختیارشان قرار میگیرد.اتاق های این هتل زیبا و استاندارد و همچنین وجود امکانات رفاهی داخل هر اتاق اقامت را برای آنها راحت میکند.رستوران این هتل نیز با بهترین غذا های با کیفیت از مسافران و گردشگران تور دبی پذیرایی میکند.

امکانات هتل:ترانسفر فرودگاه،استخر روباز،باشگاه،باغ،فروشگاه در هتل،اتاقهای پاک و بدون سیگار،صرافی،بسته های نهار،خانه داری،امکانات جلسه و ضیافت،صبحانه در اتاق،اتو کشی،دستگاه خودپرداز ،پذیرش شبانه روزی،پذیرش و تحویل سریع،گاوصندوق،تهویه و ....

امکانات هتل:اتاق های هتل عربیان استاندارد و دارای امکاناتی مانند تلوزیون،مینی بار،حمام با لوازم بهداشتی،سیستم تهویه مطبوع است که مسافران تور دبی میتوانند در طول اقامت خود از این امکانات استفاده کنند.

رستوران هتل:در رستوران این هتل میتوانید از غذا های جهانی با چشم انداز زیبای این رستوران لذت خوردن بهترین غذا ها را داشته باشید.

پیشنهاد ما:مسافران عزیز تور دبی اگر به دنبال هتلی خوب با قیمت مناسب میگردید این هتل میتواند انتخاب مناسبی باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید